DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 07.04.2020 11:10:11

TJ Sokol Luková‚z.s.

Únor 2015

Aktualizovaná sekce PDHT Luková, doplněna fotografie.

Říjen 2013
Do sekce internetová fotogalerie byl doplněn odkaz na fotky z akce Drakiáda.

Červen 2013
Do sekce internetová fotogalerie byl doplněn odkaz na fotky z akce Kácení Máje a turnaj petanque.
Květen 2013
Do sekce internetová fotogalerie byl doplněn odkaz na fotky z akce "Což takhle dát si pstruha z Lukové"

Květen 2013
Do sekce internetová fotogalerie byl doplněn odkaz na fotky z akce Stavění Májky.

Březen 2013
Do sekce internetová fotogalerie byl doplněn odkaz na fotky z akce Dětský karneval.

Listopad 2012
Do sekce internetová fotogalerie byl doplněn odkaz na fotky z akce Drakiáda

Červen 2012
  Do sekce internetová fotogalerie byly doplněny odkazy na fotky z akcí.

Duben 2012

Listopad 2011
  Do sekce internetová fotogalerie byl doplněn odkaz na fotky z akce Drakiáda + podzimní brigáda

Říjen 2011
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce "Což takhle dát si pstruha z Lukové".

Srpen 2011
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Sokolské oslavy.

Červenec 2011
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce hodové oslavy a začátek prázdnin v Lukové.

Červen 2011
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce kácení Májky a turnaj v  PETANQUE.
  Byl naplánován turnaj v malé kopané mužů, a program hodových oslav.

Květen 2011
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Pálení čarodějnic.
  Byl doplněn rozpis zápasů PDHT Luková muži.

Duben 2011

Leden 2011
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky ze Sokolského plesu.

Prosinec 2010
  Do harmonogramu akcí bylo doplněno datum Výroční členské schůze a Sokolského plesu.

Listopad 2010
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z Drakiády.
  Do harmonogramu akcí bylo doplněno datum Mikulášského posezení.

Říjen 2010
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce "Což takhle dát si pstruha z Lukové".
  Do harmonogramu akcí bylo doplněno datum Drakiády.

Srpen 2010
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akcí Stavění a Kácení Májky v Lukové+sportování v obci

Duben 2010
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Čištění vodní nádrže v Lukové.

Únor 2010
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Sokolský ples.

Listopad 2009
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Drakiáda.
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Podzimní tancovaná-kvalita fotografií není moc vysoká, ale snad se tam každý najde.

Říjen 2009
  Do harmonogramu akcí bylo doplněno datum Drakiády a Podzimní taneční zábavy.

Září 2009
  Byla aktualizována sekce PDHT.

červenec 2009
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Neckiáda.
  Sekce historie 2009 byla doplněna o článek z akce Neckiáda.
červen 2009
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Kácení Máje spojené s dětským dnem.
  Do sekce internetová fotogalerie byl přidán odkaz na fotky z akce Obecní oslavy-HODY.

květen 2009
  Byl doplněn harmonogram akcí.
  Sekce historie byla doplněna o článek z akce Pálení čarodějnic.

únor 2009
  Do sekce internetová fotogalerie byl dodán odkaz na fotky z akce Dětský karneval.

Sekce historie byla rozdělena. Do sekce historie 2009 byl přidán článek o akci Dětský karneval.
  Do sekce internetová fotogalerie byl dodán odkaz na fotky z akce Sokolský ples.

Do sekce historie byl přidán článek o akci Sokolský ples.

listopad 2008
  Bylo stanoveno datum Výroční členské schůze a sestaven harmonogram akcí pořádaných na začátku roku 2009
  Do sekce internetová fotogalerie byl dodán odkaz na fotky z akce Podzimní taneční zábava
  Do sekce internetová fotogalerie byl dodán odkaz na fotky z akce Drakiáda